O nás

Náš začiatok

Naša neobvyklá a pútavá cesta začala jednoducho, s jediným cieľom - ponúknuť ľuďom nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Začali sme predajom langošov, toho klasického jedla, ktoré voňalo a chutilo tak dobre, že sme vedeli, že máme niečo špeciálne. Bolo to v malom stánku na trhu, kde sme si postavili naše sny na vlastných pleciach. Všetko to začalo ako jednoduchá vízia a zamilovali sme sa do umenia vytvárať jedlo, ktoré osloví ľudí naším osobným dotykom.

No potom sa náš príbeh začal krútiť. Pred približne tromi štvrťrokom sme dostali príležitosť, ktorá sa nám naskytla len raz v živote. Otvorili sme vlastný penzión. To bola pre nás ohromujúca príležitosť rozšíriť našu vášeň pre pohostinnosť a potešiť hostí ešte viac.

Od tej chvíle sa náš život stal úplne iným dobrodružstvom. Snažíme sa vybudovať niečo úžasné pre našich zákazníkov. Umelecky zdobené izby, pohostinnosť, ktorá vám zahreje srdce, a jedlo, ktoré vás zavádza do sveta chuťov a vôní. Vytvorili sme miesto, kde sa každý host môže cítiť ako doma, a kde každý jedlý zážitok je unikátny a nezabudnuteľný.

Naša cesta nie je len o jedle a ubytovaní. Je to príbeh vášne, odvahy a túžby zdieľať našu lásku k dobrej kuchyni a pohostinnosti s celým svetom. Tešíme sa na to, čo nám budúcnosť prinesie a na to, že budeme pokračovať v tomto dobrodružstve s našimi zákazníkmi, pretože pre nás nie ste len hostia, ste súčasťou našej rodiny.

376396793_977104863375806_778928452958972461_n